בית בכפר גדרה

לגור בבית במרכז באווירה דרומית חמימה.

המושבה גדרה נבנתה על שבע גבעות מוקפות ירוק, באחת הגבעות, נמצא בית בכפר גדרה. הנוף מסביב, כפרי ושליו ובו פזורות חורשות ושדות חרושים.  בית הדיור משתרע על שטח של 9,000 מ"ר ונמצא סמוך לכביש מספר 40, 10 דקות נסיעה מרחובות ויבנה ו 15 דקות מאשדוד וקריית מלאכי.
במבנה בית הדיור קיימות 216 יחידות בגדלים שונים, לאחרונה נפתחו 2 קומות נוספות לטובת קליטתם של דיירים נוספים.
צוות הניהול פועל לאפשר לכל דייר למצוא את המסגרת החברתית המועדפת עליו. הצוות מורכב מרוב נשי השואף לתת שירות מקצועי, אמין, מועיל ומקיף. הצוות שם עצמו בנעליהם של הדיירים מתוך כוונה לענות על צרכיהם ולשפר את איכות החיים בבית דיור מוגן בית בכפר גדרה.
הדיירים בבית הדיור חיים באופן עצמאי מלווים תחושת ביטחון. חיי התרבות מאפשרים לדיירים הכרויות חדשות, התורמות רבות לאווירה הנעימה והביתית בבית הדיור.

לחץ כאן לייעוץ מקצועי לדיור מוגן ללא התחייבות

הדירות

בית בכפר גדרה מציע דירות מרווחות, ברמת גימור גבוה במיוחד. דירת סטודיו של 32 מ"ר, דירת שני חדרים בגדלים שונים: 52 מ"ר עד 65 מ"ר ובנוסף מרפסת שמש וכן דירת שלושה חדרים של 70 מ"ר. הדירות, הנחשבות לגדולות מאוד בעולם הדיור המוגן, מציעות את מכלול התוספות הקיימות ברשת בית בכפר: ארונות קיר, מטבח מאובזר עם כיריים חשמליות, שירותים ומקלחון, אמצעי בטיחות כגון לחצני מצוקה, חיבור לכבלים ולטלפון וכל אלו בסטנדרט גבוה ביותר.

 

השגחה רפואית וסיעודית

הדיירים המגיעים לדיור מוגן בית בכפר גדרה, מצפים לשירות הטוב ביותר. גם בנושא הרפואה קיים דגש על טיפול מסור: דייר הזקוק לטיפול רפואי, יזכה למעקב הצוות הרפואי, יקבל עזרה בטיפול תרופתי ועזרה בקביעת תור לרופא מומחה. בנוסף, עוזר הצוות הרפואי בנושא הטפסים והניירת, דבר המקל מאוד על הדייר. דלת המרפאה פתוחה לדיירים ובשילוב עם רפואה מונעת, מסייעת להם לשמור על רמת איכות החיים הגבוהה לאורך זמן.
מחלקה סיעודית מתקדמת קיימת בבית הדיור וכמו המרפאה, היא מעניקה יחס חם וטיפול מסור לדיירים הזקוקים לכך.

פעילויות לדיירים

גיוון פעילויות מסוגים שונים, לצד פעילויות קבועות בד בבד עם פעילות גופנית היא השיטה השומרת על עניין ורמת אנרגיה גבוהה בקרב דיירי בית דיור מוגן בית בכפר גדרה.
הדיירים יכולים ליהנות בפעילויות הבוקר מסיורים למקומות שונים (כגון מקורות הירדן), חוג קרמיקה לפי שלבים, יוגה על כסאות, האזנות מודרכות, התעמלות בבריכה, פילטיס, רישום וציור, פרקים בתולדות עם ישראל, שחמט ויציאה לבילוי משותף. אחה"צ ובערב יכולים ללמוד הדיירים חוג דרמה, לצפות בהצגות שונות או בסרט טוב, להצטרף לערב שירה בציבור וחוגי ריקוד, לשחק ולהתחרות במשחק ברידג' משובח וכמובן להשתתף בקבלת שבת במסעדה.

שירותים נוספים

רשת בית בכפר מקפידה גם על השלמת החוויה אצל דייריה ומתן מתקנים ושירותים נלווים באיכות גובה מאוד. בבית הדיור יש ספרייה עשירה במיוחד עם ספרים במספר רב של שפות,מכון כושר ובו הליכונים לשמירה על סיבולת לב ריאה, בריכת שחייה, שירותי אחזקה מקיפים, הכוללים שירות תיקונים במבנה עצמו וכן בדירות.הדיירים יכולים לקבל בתשלום, שירות ניקיון לדירתם, שירותי כביסה, שירות שאטל למרכזי הבילוי והקניות, סלון יופי, מסעדה ובית קפה.

דיור מוגן בגדרה, הינו דיור מוגן הנותן שירותים לאזור השפלה הדרומי. באזור זה אין היצע גדול של בתי דיור מוגן. בית דיור מוגן בגדרה, מהווה אפשרות טובה, לבני הגיל השלישי אשר הם ומשפחותיהם מתגוררים בדרום הארץ ורוצים להישאר בטווח נסיעה קרוב למשפחתם.

לחץ כאן לייעוץ מקצועי לדיור מוגן ללא התחייבות

מידע נוסף: